Середнє арифметичне чотирьох чисел дорівнює 2,5. Чому дорівнює сума цих чисел?​


Ответы на вопрос

Отвечает Антоненко Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(a+b+c+d)/4=2.5

сума цих чисел a+b+c+d=2.5*4=10

сума цих чисел  10