За дві однакові ігрушки за ціною 80 грн, дівчинка розрахувалася купюрою 200 грн. яка буде решта?


Ответы на вопрос

Отвечает Весна Элиза.

40 гривень.

Пояснення:

80+80=160 гривень

200-160=40 гривень

Отвечает Марчук Настя.

Ответ:

40грн

Пошаговое объяснение:

Ціна двох іграшок в суммі складає 80*2 = 160грн

Отже решта складатиме 200-160 = 40грн