Спростіть вираз 21/4(12 - а) + 15/4 (-а - 24) і знайдіть його значення при а=-0,4


Ответы на вопрос

Отвечает Платон Настя.

Ответ:

-30.6

Пошаговое объяснение:

21/4(12 - а) + 15/4 (-а - 24) = -27 - 9*a

-27-9*-(0/4)=-30.6