Число що є коренем рівняння 8х-3=5+6ха)-4б)-1в)1г) 4​


Ответы на вопрос

Отвечает Савватеева Даша.

Ответ:

г) 4

Пошаговое объяснение:

8х - 3 = 5 + 6х

8x - 6x = 5 + 3

2x = 8

x = 4

Отвечает Лукашевич Олька.

Ответ:

це 4

бо

8*4-3=5+6*4

29=29

Тому коренем рівняння є 4