Відомо,що пара чисел(-8;у) є розв'язком рівняння 2х-3у=4. Знайдіть значення у


Ответы на вопрос

Отвечает Кожевникова Мария.

Ответ: - 20/3 або -6 2/3

Пошаговое объяснение:

2х - 3у = 4

х = -8

2*(-8) - 3у = 4

-16 - 3у =4

-3у = 4+16

-3у = 20

у = -20/3 або -6 2/3