Дам 15 баллов за 2 ответа: 1)14% від числа 84 * 2)Знайдіть число, якщо 14% цього числа дорівнюють

24 *

Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Влад.

1) Пропорция: число 84 - 100%

                         число х - 14%

х = 84 · 14 : 100 = 11,76

Или так:

84 · 0,14 = 11,76

Ответ: 11,76.

2) 14% = 14/100 = 0,14. Уравнение:

0,14 · х = 24

х = 24 : 0,14

х = 2400/14 = 1200/7

х = 171 целая 3/7

Или так:

24 : 0,14 ≈ 171,43

Ответ: 171 целая 3/7 (≈ 171,43).