Задача . За 5 ручок і 3 зошити заплатили 46 грн . Скільки коштує зошит , якщо ручка 5 грн . ( Увага

! Вибрати декілька варіантів ) . СРОЧНО !! ДАЮ 10 БАЛОВ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Жуков Савелий.

Ответ:

6 грн

Пошаговое объяснение:

якщо одна ручка коштує 12 грн 50 коп, то 5 ручок коштують 12.50×5=62,5

вілнімаємо від загальної суми, вартість усіх ручок: 83.50-62,5=18

Отже, 46 гривень це ціна трьох зошитів, тоді ціна 1 зошита= 18/3=6 грн