Турист пройшов на лижах за 3 години 20 хвилин, 3/5 він пройшов лісом решту пройшов полем скільки

годин він пройшов полем

Ответы на вопрос

Отвечает Свирида Тимофей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3 год 20 хв= 3 1/3 год

3 1/3 * 3/5= 10/5 * 3/5= 2 год пройшов лісом

3 год 20 хв. - 2 год = 1 год 20 хв пройшов полем