Чук і Гек вийшли одночасно назустріч один одному і зустрілися через 6 хв. Швидкість Чука 50 міх,

а швидкість Гека — 40 м/хв.Яка відстань була між ними спочатку? На якій відстані один відстані один від одного вони були через 4 хв після виходу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Дарья.

Ответ:

540м,    180 м.

Пошаговое объяснение:

50+40=90 м/хв.  скорость сближения

90*6=540 м  было между ними сначала

90*4=360 м  они прошли за 4 мин

540-360= 180 м  это расстояние было между ними через 4 мин после выхода