Перенесіть з лівої частини рівняння в праву доданок, який не містить невідомого:Зу-9=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Щелчкова Варя.

Ответ:

у= 3

тому що 3×у-9= 0

тобто 3×3-9=0

Отвечает Хайруллина Лейсан.

Ответ:

y=3

Объяснение:

3y-9=0

3y=0+9

3y=9

y=9/3

y=3