Перенесіть сливу частини рівняння у праву доданок які не містить невідомого 4х+3=-8


Ответы на вопрос

Отвечает Ковшечников Константин.

Ответ:

4х=-8-3

Пошаговое объяснение:

4х+3=-8

4х=-8-3

4х=-11

х=-11:4

х=-2.75

Отвечает Совертков Женя.

Ответ:

4х=-8-3

4х=-11

х=-11:4

х=-2.75

На всякий случай решение:))