У коробці лежать 4 синіх 11 червоних і кілька жовтих кульок скільки жовтих кульок якщо ймовірність

вибрати жовту кульку дорівнює 0.4

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Дима.

Ответ:

10

Пошаговое объяснение:

x - количество жёлтых шариков.

Всего исходов: 4+11+x=x+15

Благоприятных исходов: x

Вероятность: 0,4=x/(x+15)

0,4x +2/5 ·15=x

2·3=0,6x

x=60/6=10 жёлтых шариков.