На покупку нових книжок для класної бібліотечки потрібно 300 грн.Олесь запропонувпв кожному з 30

учнів класу принести по 4 кг макулатури.Макулатуру приймають по 2грн за 1кг.Чи вистачить грошей отриманих за макулатуру,на покупку нових книжок для класної бібліотечки?По скільки кілограміа макулатури треба рринести кожному учню,щоб грошей вистачило на покупку книжок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вагайцева Даша.

Ответ:

не вистаче буде 240 грн

Пошаговое объяснение:

треба щоб принесли по 5 кг 5 *30 = 150 грн

1 кг =2 грн

150*2 = 300 грн

Отвечает Григорьева Линда.

не вистачить

1)2×4=8 грн буде на 1 учня

2)8×30=240 грн будить всього

потрібно кожному принести 5 кг: 300÷30=10 грн макалатури

10÷2=5 кг макалатури