Першого дня діти з’їли 3/7 від усіх пиріжків, а другого – решту 28 пиріжків. Скільки пиріжків

всього було у дітей?

Ответы на вопрос

Отвечает Базарнова Мария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

7/7-3/7=4/7-решта

28:4=7-1/7від усіх пиріжків

7*7=49-пиріжків всього