Магазин за три дні продав 900 зошитів.Першого дня було продано 30 % загальної кількості зошитів,а

другого дня - на 180 зошитів більше,ніж третього.Скільки зошитів було продано кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Lotsmanova Diana.

Ответ:

1 день= 270

2 день=450

1)

900-30%=630

900-630=270

2) 270+180=450