Розв'яжіть систему рівнянь х=у+2 4х-8у=20 Розв'яжіть систему рівнянь способом підстановки:

1)х+у=4 3х+у=6 2)х-у=0 х-2у=8

Ответы на вопрос

Отвечает Петренко Аня.

Пошаговое объяснение:

{Х=у+2

{4х-8у=20

4(у+2)-8у=20

4у+8-8у=20

-4у= 20-8

-4у=12

У= - 3

Х= - 3+2= - 1

Ответ : (-1; - 3)

{Х+у=4 х=4-у

{3х+у=6

3(4-у)+у=6

12-3у+у=6

-2у=6-12

-2у= - 6

У=3

Х=4-3=1

Ответ : (1;3)

Х-у=0 х=у

Х-2у=8

У-2у=8

-у=8

У= - 8

Х= - 8

Ответ :(-8; - 8)