Помогите!!! У ШКОЛІ 440 ДІВЧАТ,ЩО СТАНОВИТЬ 55% ВСІХ УЧНІВ ШКОЛИ. СКІЛЬКИ ВСЬОГО У ШКОЛІ УЧНІВ?


Ответы на вопрос

Отвечает Кузянина Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

440 - 55%

Х (хлопці) - 45%

Х = 440×45÷55 = 360 хлопців

440 + 360 = 800 учнів всьошо