Накреслити прямокутник довжина 4см 5мм; а ширина 1/3 довжини. Площа прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Sverchkov Nikita.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

45 *1/3= 15 мм ширина

Площа прямокутника S=a*b = 45 * 15= 675 мм2= 67,5 см2