5/11 його дорівнює 20, 3/7 його дорівнює 63, 1/3 його дорівнює 69, 1/4 його дорівнює 4/15.


Ответы на вопрос

Отвечает Черных Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)20 - 5/11

х    - 1

х= 20 : 5/11= 20* 11/5

х= 44

2) 63: 3/7=63* 7/3= 147

3) 69 : 1/3= 69 * 3= 207

4) 4/15 : 1/4= 4/15 *4= 16/15= 1 1/15