4. З міста в протилежних напрямках виїхали два мотоцикліста. Через 1,5 год відстань між ними

стала 123 км. Знайтишвидкість кожного мотоцикліста, якщо швидкість першого на2 км/год більша за швидкість другого​

Ответы на вопрос

Отвечает Ниязов Ильхам.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість другого мотоцикліста - х км/год, через 1,5 год він подолає відстань 1,5х км, а перший 1,5(х+2) км

Складемо рівняння:

1,5х+ 1,5(х+2)= 123

3х+3=123

3х= 120

х= 40 км/год швидкість другого мотоцикліста

х+2=40+2= 42 км/год швидкість першого мотоцикліста