5. Довжина прямокутника дорівнює 40 см. Знайдіть ширину прямокутника якщо вона становить 04 від

довжини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Громов Владимир.

Ответ:

Ширина даного прямокутника складає 16 см

Пошаговое объяснение:

Довжина прямокутника дорівнює 40 см, а ширина склодає 0.4, тобто 40% від довжини. Знайдемо 40% від довжини:

40/100 * 40 = 1600/100 = 16 см

Маємо відповідь