За стіл і 4 табуретки заплатили 201 грн Скількі коштують стіл і табуретка окремо якщо табуретка

дешевша від стола на 76грн?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бонд Митя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Стол - х

Табуретка - х - 76

х + 4(х - 76) = 201

х + 4х - 304 = 201

5х = 201 + 304

5х = 505

х = 505 : 5

х = 101

Стол (х) = 101 гривна

Табуретка (х-76) = 101 - 76 = 25 гривен

101 + (25 * 4) = 101 + 100 = 201