Три п’яті класи збирали макулатуру. 5-А зібрав 34% усієї макулатури, 5-Б - 28%. Скільки відсотків

макулатури зібрав 5-В клас?

Ответы на вопрос

Отвечает Ganieva Tatiyna.

Ответ: 38%

Пошаговое объяснение:

100%-(34+28) = 100-62= 38%

Отвечает Базаркина Анастасия.

Ответ:

5-В клас собрал 38%

Пошаговое объяснение:

всего 100% макулатуры

5-А-34%

5-Б-28%

5-В= 100%-(34%+28%)= 38%