У Тараса й Марти було порівну грошей. Коли Тарас купив книжку за 48 гривень, а Марта – альбом за

24 гривні, то у дівчинки залишилося грошей у 3 рази більше, ніж у хлопчика. Скільки грошей було в кожного з них спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Адельбеков Фархад.

Нехай у Тараса і Марти спочатку було по х грн

Складемо рівняння

3(х-48)=(х-24)

3х-144=х-24

2х=120

х=60грн

Відповідь: 60 гривень було у кожного з них спочатку