Для приготування святкового десерту Мальвіна взяла 2 7/14 л вишневого соку, 4 ½ л яблучного соку та

3 2/7 березового соку. Гості скуштували 9 л десерту. Скільки десерту залишилося у Мальвіни?

Ответы на вопрос

Отвечает Байгушова Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2 7/14 + 4 1/2 + 3 2/7= (35 +63 + 46)/14= 10 2/7 л маса десерту

10 2/7 - 9= 1 2/7 л  десерту залишилося у Мальвіни