Мати старша від дочки на 22 роки.Разом їм 46 років.Скільки років матері.Срочно!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Власова Юлия.

х+22= вік матері

х+х+22=46

2х=46-22

2х=24

х=12-вік дочки

12+22=34-років матері