Задача Земля - 75 гр.Горщики- 300 гр.Квiти - 250 гр.Всього:___ гр. потрібно витратити на 25

горщиків з кімнатними квітами. Скільки буде коштувати всередньому 1 горщик з кімнатними рослинами?Срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ткач-Ткаченко Анастасия.

Ответ:

15625 гр.

Пошаговое объяснение:

на 1 горщик 300+250+75= 625 гр.

на 25 горщ.: 625*25= 15625 гр.

Отвечает Лепендина Даша.

Ответ:

75+300+250=625 гр

625 х 25=15625 гр

ответ 15625 гривен