У скільки разів змінилася ціна товару, якщо за місяць вона : 1) зросла на 200% 2) впала на 50%

Треба рішення. Дякуємо

Ответы на вопрос

Отвечает Черняев Илья.

Ответ:

Вона осталось на одному місці.

Пошаговое объяснение:

наприклад ціна 100 грн.100*2=200,200/100*50=100грн