Якщо 150% від числа дорівнює 30, то число дорівнює​


Ответы на вопрос

Отвечает Вдовин Александр.

Ответ:

20

Пошаговое объяснение:

1) 30/150 = 0,2 - 1% от числа

2) 0,2*100 = 20