Автобус і вантажна машина, швидкість якої на 19 км/год більша від швидкості автобуса, виїхали

одночасно назустріч одне одному із двох міст, відстань між якими складає 471 км. Знайди швидкості автобуса й вантажної машини, якщо відомо, що вони зустрілися через 3 год після виїзду.

Ответы на вопрос

Отвечает Турбина Аня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - скорость автобуса, км/ч.

3(x+(x+19))=471

2x+19=471/3

2x=157-19

x=138/2=69 км/ч - скорость автобуса.

69+19=88 км/ч - скорость грузовой машины.