Знайди число якщо, 5/6 від нього дорівнює 45​


Ответы на вопрос

Отвечает Батырханов Руслан.

5/6 числа = 45

целое число = 5/6 = х

х = 45 * 5/6 : 5/6 = 45 * 1 * 5/3 = 5

проверка:

45 = 5/56

х = 5/6

х = 45 : 5 * 6 = 54