За дві однакові флешки за ціною 90грн Андрій сплатив купюрою 200грн. Яку решту одержав Андрій?


Ответы на вопрос

Отвечает Ибраева Настя.

Ответ:

20грн.

Пошаговое объяснение:

90×2 = 180

200-180 = 20

Отвечает Коваленко София.

Ответ:

20 гривен

Пошаговое объяснение:

90+90=180 Андрій заплатив за 2 флешки

200-180=20грн решта