Зважуванням установили масу чотирьох ящиків з помідорами: 27,5 кг, 32,6 кг, 28,4 кг і 29,7 кг.

Обчисліть середню масу одного ящика.срочно пж​осталось 5 минут

Ответы на вопрос

Отвечает Аджигитов Даня.

Ответ:

1) 27,5 + 32,6 + 28,4 + 29,7 = 118,2 (кг) - загальна маса чотирьох ящиків;

2) 118,2 : 4 = 29,55 (кг).

Відповідь: середня маса одного ящика 29,55 кг