автомобіль їхав 3 години зі швидкістю 62,5км/годі 2 год зі швидкістю 65,2 км/год. Знайдіть середню

швидкість автомобіля​

Ответы на вопрос

Отвечает Кабанов Ваня.

Ответ:

3*62,5=187,5 км проїхав за 3 години

2*65,2=130,4 км проїхав за 2 години

187,5+130,4=317,9 км весь шлях

3+2=5 год на весь шлях

317,9:5=63,58 км/год середня швидкість

Пошаговое объяснение:

Отвечает Кузнецова Виктория.

Відповідь:

3×62,5=187,5 км проїхав за 3 години

2×65,2=130,4 км проїхав за 2 години

187,5+130,4=317,9 км весь шлях

3+2=5 год на весь шлях

317,9:5=63,58 км/год середня швидкість

Покрокове пояснення: