Поможіть з завданням з математики: 2. Одночасно з одного пункту в одному напрямі ви рушили два

пішоходи. Перший рухається зі швид кістю 4,6 км/год, а другий - 6,2 км/год. Яка від стань буде між пішоходами через 3,5 год після початку руху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Софронова Елизавета.

Ответ:Через 4 год відстань між пішоходами становитиме 3,6 км

Пошаговое объяснение:

1) 5,2 - 4,3 = 0,9 (км/год) - швидкість віддалення першого пішохода.

2) 0,9 • 4 = 3,6 (км) - відстань між пішоходами через 4 год.

Відповідь. Через 4 год відстань між пішоходами становитиме 3,6 км.