Сторони паралелограма дорівнюють а і b, а висота, про­ведена до сторони а, дорівнює h. Знайти

висоту, проведену до сторони b, якщо а = 6 см, b = 3,6 см, h = 2,4см.

Ответы на вопрос

Отвечает Клиндухов Андрей.

спочатку треба знайти площу: S=a*h = 6*2,4=14,4 см²

тепер висоту проведену до b: S÷b = 14,4:3,6=4 см

відповідь: 4 см

сподіваюся все зрозуміло :)