із 24 га зібрали 720ц пшениці а з 12 га спеціально підготовленої землі теж зібрали 720ц.знайди

середню врожайність пшениці на двох ділянках​

Ответы на вопрос

Отвечает Борисова Арина.

Ответ:

45ц

Пошаговое объяснение:

720/24=30

720/12=60

30+60=90

90/2=45ц