Автомобіль рухався 3 год зі швидкістю 62,5км/год і 2 год зі швидкістю 65,2км/год. Знайдіть середню

шкидкість руху автомобілів.

Ответы на вопрос

Отвечает Бандуровский Дмитрий.

Ответ:

Шлях, який проїхав автомобіль 62,5 * 3 + 65,2 * 2=187,5+130,4=317,9 кілометрів

Час за який проїхав автомобіль 5 годин