Онук запитав у дідуся: "Скільки тобі років?", Дідусь відповів: "Якщо проживу ще половину того,що я

прожив, та ще 1 рік, то мені буде 100 років". Скільки років дідусеві

Ответы на вопрос

Отвечает Будаев Сережа.

Ответ:

66 лет

Пошаговое объяснение:

100-1=99 лет

1/5x=99

x=66 лет

Отвечает Писаревский Данил.

Відповідь:66 років

Покрокове пояснення:

Прожив. Х років

Половина. 0,5х років

За умовою:

Х + 05Х +1 = 100

1,5х = 100 -1

1,5х =99

Х = 99:1,5

Х = 66 дідові років