за три дні хлопчик розв'язав 37 задач .За другий день він розвязав у 2 рази більше ніж за перший ,а

за третій-на 5 задач більше ніж за пешим.Скільки задач розвязав хлопчик третього дня

Ответы на вопрос

Отвечает Максакова Екатерина.

Ответ: 13 задач

Пошаговое объяснение:

нехай за перший день було розв'язано х задач, за другий - 2х, а за третій х + 5.

х + 2х + х + 5 = 37

4х + 5 = 37

4х = 37 - 5

4х = 32

х = 8

отже, за третій день було розв'язано 8 + 5 = 13 (задач)