Із 40 учасників шахового турніру 9 осіб мають звання гросмейстера. Який відсоток учасників турніру

становлять гросмей­стери?

Ответы на вопрос

Отвечает Бикмурзина Гульшат.

Візьмемо 40 учасників за 100%,

тоді 9 учасників (зі званням гросместара) = x %

Складаємо пропорцію:

100/40 = x/9 ; звідси:

x = 100/40*9 = 22.5%

Відповідь: 22,5