Фермер зорав навесні поле під овес за 3 дні. Першого дня він зорав 12 3/4 га , другого дня - на 1/2

га менше, ніж першого , а третього дня йому допомагав син і вони разом зорали у 2 6/7 рази більше, ніж другого дня. Яка площа зораного поля ?

Ответы на вопрос

Отвечает Мелихова Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

12 3/4 - 1/2= 12 1/4 га зорав другого дня

12 1/4 * 2 6/7=49/4 * 20/7 = 35 га зорали третього дня

12 3/4 + 12 1/4 +35= 60 га площа зораного поля

Отвечает Духовник Диана.

Ответ:

60 га

Пошаговое объяснение:

12  3/4 - 1/2 = 12  1/4 (га) другого дня

12  1/4 * 2  6/7 = 49/4 * 20/7 = 35 (га) третього дня

12  3/4 + 12  1/4 + 35 = 60 (га) площа поля