За 4,2 кг печива заплатили 35,7 грн. скільки будуть коштувати 2,5 кг такого печива?​


Ответы на вопрос

Отвечает Минина Алена.

Ответ: 21,25 грн

Пошаговое объяснение:

1) 35,7/4,2 = 8,5 (грн) - за кг печенья.

2) 8,5 * 2,5 = 21,25 (грн) - за 2,5 кг печенья.