Знайти Найбільше та найменше значення функції y=x-1/3 x³ на відрузку (-2;0)


Ответы на вопрос

Отвечает Omar Adema.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Пожідна  y¹ = 1 - x² = 0,   x₁ =1  x₂= -1 критичні точки.

y(-2) = -2+ 8/3 =2/3

y(-1) = -1+1/3 = -2/3

y(0) = 0

Найбільше значення функції y(-2) =2/3.

Найменше значення функції y(-1) = -2/3