6,5% цього числа дорівнює 34% від 32,5 4,5% цього числа дорівнює 12% від 45


Ответы на вопрос

Отвечает Габбасова Арайлым.

Ответ:

вроде бы всё правильно

Пошаговое объяснение:

1) 10.33175

2) 5.157

Отвечает Морева Ангелина.

Ответ :

32,5*0,34=11,05*0,065=0,71825

45*0,12=5,4*0,045=0,234