4. Розв'яжи рівняння. Зроби перевірку.5* x - 510 = 260​


Ответы на вопрос

Отвечает Кофанова Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5* x - 510 = 260​

5x = 260+510

5x = 770

x = 770:5

x = 154

---------------------------

5*154 - 510 = 260

770 - 510 = 260

260 = 260