Запишіть число 5 у вигляді дробу із знаменником 4.​


Ответы на вопрос

Отвечает Полуянова Виктория.

Ответ:

20/4

т.к. 20 = 5*4 => 5 =20:4

Отвечает Любезнов Кирилл.

для того, щоб дізнатися чисельних можна скласти рівняння , чисельник = х

 \frac{x}{4}  = 5 \\ 4 \times  \frac{x}{4}  = 5 \times 4 \\ x = 20

тож, число 5 у вигляді дробу =

 \frac{20}{4}