два туристи рухалися з однаковую швидкістю. перший пройшов 8 км, а другий - 12 км. перший турист

перебував у дорозі на 40 хв менше, ніж другий. скількі часу знаходився в дорозі перший турист? в часах та хвилинах відповідь будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Поп Михайло.

Ответ:

Перший турист перебував в дорозі рівно 1г 20хв.

Пошаговое объяснение:

Перший турист пройшов на 4км меньше за другого. Топто 4км=40хв.

12/4=3

40*3=120хв був в дорозі другий турист

120хв=2год

8/4=2

40*2=80хв був в дорозі перший турист

80хв=1год 20хв

Відповідь: Перший турист перебував в дорозі рівно 1год 20хв. А другий рівно 2год