12. Розв'яжи задачу разом з роботом «Агент Z». «Ярослав Мудрий» пам'ятна срібна монета номі-налом

10 гривень, маса якої на 18,3 г більша, ніж «АннаЯрославна»— пам'ятна монета номіналом 2 гривні. Вагацих двох монет разом складає 43,9 г. Яка маса кожноїМонети окремо?​

Ответы на вопрос

Отвечает Марданов Радмир.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Анна Ярослав. = х г

Ярослав Мудр. = х + 18,3 г

х + х + 18,3 = 43,9

2х + 18,3 = 43,9

2х = 43,9 - 18,3

2х = 25,6

х = 25,6 : 2

х = 12,8

Анна Ярослав (х) = 12,8 г

Ярослав Мудр (х + 18,3) = 12,8 + 18,3 = 31,1 г

12,8 + 31,1 = 43,9