На склад привезли 1200 кг картоплі. Третину картоплі прадали, а решту розфасували в пакети по 5

кг. Скількибуло пакетів картоплі?Розв'язану​

Ответы на вопрос

Отвечает Покровский Сергей.

Ответ: Ответ:

50 пакетів

Пошаговое объяснение:

1) 300*1/3= 100 кг- продали першого дня

2) 300-100= 200 кг- решта, яку розфасували

3) 200:4= 50 пакетів- розфасували картоплі

Пошаговое объяснение:

Отвечает Михайлова Ольга.

1200-400=800

800/5=160

400 взяли 1/3 от 1200